| anonim_4396 a întrebat:

daca vreti sa cititi cartea Balul fetelor moarte din seria Vampirii din Morganville de Rachel Caine : http://mymindminteamea.blogspot.ro

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Da tot ce ai mai bun din tine si nu renunta.Sigur vei reusi.Am incredere in tinewinking

5 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Esti o scumpa.Multumesc pentru site, si pentru carte:*

| RainbowSky a răspuns (pentru AiEnmaYuuki):

Nu ai pentru ce!:*Nu sunt sigura daca am sa mai pot pune si urmatoarea carte pentru ca este destul de lunga sad. Poate am sa reusesc.

| RainbowSky a răspuns (pentru AiEnmaYuuki):

Mersi pentru incurajare, tu la ce capitol ai ajuns?

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru RainbowSky):

Deocamdata aveam inceputa alta carte, dar cred ca reusesc sa ma apuc de cea pusa de tine cam maine, cel tarziu poimaine.

| RainbowSky a răspuns (pentru AiEnmaYuuki):

Okayhappy

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru RainbowSky):

Da tot ce ai mai bun din tine si nu renunta.Sigur vei reusi.Am incredere in tinewinking