| PurpleDYDY a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri cum e Stardoll? Si nu vreau sa se descarce acel joc, cum ar fi IMVU sau Metin2 etc...
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Samic423 a răspuns:

Cel mai tare e puzzle pirates, nu-i puzzle e un joc american cu o gramada de minijoculete esti un pirat si e online multiplayer il descarci e mmorpg e mic si fain international iei nave case haine te bati cu altii e superwinking succes!

1 răspuns:
| angelicaiuliana a răspuns:

Nu stiu daca la asta te refereai dar iti recomand gen Stardoll Lady popular!

Întrebări recente