| Danny2727 a întrebat:

mi-am instalat windows xp si-a dat restart si scrie press f2 for run setup si press f11 for boot menu am apasat pe amandoua si nu se intampla nimic plz help mee dau funda!

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Trebuie de astepti! Iti arata F2 fiindca discukl Windows este inca bagat. Iar "boot menu" este la fiecare computer.

3 răspunsuri:
| Danny2727 explică (pentru 0x11111051):

Deci scot diskul si astep?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Danny2727):

Daca ai instalat corect, atunci cind dai restart trebuie sa astepti si sa nu apesi pe nimic, iar cind se porneste cu totul, atunci scoate-l.

| Danny2727 explică (pentru 0x11111051):

Am asteptat o ora si nu s-a intamplat nimic