| SCosmin a întrebat:

Urgent! Merge instalat Windows-ul direct din My Computer, adica bag windows-ul in dvd-rom si dau pe setup.exe -Install, deoarece nu merge cand ai dau restart il booteaza dar cand scrie "Press any key for boot" apas pe tastatura si nu merge..am Ps2 nu usb deci nu e de la tastatura..Deci merge din My computer?

Răspuns Câştigător
| BlaDe17 a răspuns:

Poate cd-ul este problema daca nu merge cand dai restart...
Da iti va merge si direct din my computer, dar nu vei putea intra sa formatezi hard-ul, adica nu o sa poti sa stergi tot dupa el, sa creezi partitii cum vrei tu, intelegi ce vreau sa zic.
O sa iti bage alt windows peste cel actual, iar pe cel vechi ti-l va pune intr-un folder cu windows.old