| byby0000 a întrebat:

Raspuns urgent: de curand am pus o poza pe Facebook cu mine si cu o persoana celebra. De ce atunci cand am incercat sa o etichetez pe aceasta, numele ei a aparut scris negru si nu albastru si de ce nu a fost postata si pe peretele acesteia? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| andreea25_8864 a răspuns:

Pentru ca, probabil, aceea vedeta are pagina pentru like-uri, nu cont de facebook cu prieteni, si daca are pagina, e normal sa apara cu negru, la fel am patit si eu :*.