| xCalin a întrebat:

Recent mi-am facut un server de Metin. Vreau sa implementez armele legendare. Cum procedez? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Ursus a răspuns:

Gugalu' te poate ajuta, doar trebuie sa cauti metin2 legendar weapons, si trebuie sa gasesti tu niste coduri pe acolo si eventual o explicatie...

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai iei armele legendare de pe net si le implementezi ce mare branza...cautat tutoriale ca gasesti imediat dar este prea usor...dai 3 clickuri, copy-paste si le-ai implementat

| DaNuTzZz_8413 a răspuns:

Intri in navicat>pleyer>item_proto>dai click pe item proto dupa ce sa incarcat dai ctr+cu dai paste cu itemele care leai luat de pe net si dai reboot! funda plz si app Redx_Metin2_1 pass 123 va astept se da lvl 80 si aveti ocazia sa alegeti o arma legendara de la GM