| lexualex11 a întrebat:

stie cineva unde gasesc si eu NANA MANGA tradusa in limba romana? Am vazut si anime-ul dar se pare ca nu mai continua cu sezonul 2 pentru ca autarea e bolnava de vreo 4 ani da sigur a iesit din spitala si vrea sa ne chinuie pe noi cu asteptarea asta X)... lasand gluma... stie cine unde gasesc manga in romana? Am auzit ca Ren o sa moara de ziua Nanei si vreau sa aflu daca e adevarat.
Astept raspunsul Funda... ^.^

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Nu cred că găseşti în română, dar dacă te ajută cu ceva ai aici în engleză :

http://www.anymanga.com/nana/

| lexualex11 explică (pentru Furculingură):

Mda nu prea ma ajuta in engleza... dar mersi oricum...

1 răspuns: