| Andrei_Andrei_1994_GpD6 a întrebat:

sunt din Braila, mama ma bate la cap sa-mi gasesc un sport ceva, eu as vrea la cv de auto aparare, lupte chestii de genu, care stiti cluburi din astea gen kickboxing sau nu stiu, datimile voi si daca se poate si pretul pe luna sau nu stiu,

Răspuns Câştigător
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Http://deportare.ro/locatie/website/188/clubul-sportiv-somo-kick-boxing/ asta e site-ul oficeal al lor dar eu nu fac kik-box,:) am 6 luni de MMA :) dar poti incepe de jos si daca te tii o sa urci mai sus, app lasa steroizi sau alte prosti gen. medicamente ca sa te faci in masa musculara. in 4 luni o sa vezi rezultatul muncii tale;) Bfata;)

1 răspuns:
| Soka577 a răspuns:

Eu iti recomand rugby.Rugby nu fotbal american