| JBelena a întrebat:

Hey TPU!
"Vreau sa fiu langa tine,pentru ca numai langa tine eu pot zambi."
Deci,pe asta o vreau in italiana big grin. Dar, va rog nu google traducere, sau alt traduceri de pe net. Vreau pe cineva care stie bine italiana si care pune cuvintele in ordine corecta(nu ca pe google traducere).
Dau fundita:X!
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| ioana_3915 a răspuns:

Vorrei essere con te, perche solo vicino a te posso sorridere.

2 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

Voglio essere vicino a te, come solo accanto a te riesco a sorridere

╔═.♥.═══════╗
◣_◢ (MBG) ◣_◢
╚═══════.♥.═╝

| pisikutzza22 a răspuns:

Voglio essere insieme a te perche solo vicino a te posso soridere

Întrebări recente