| Piikaa a întrebat:

vreau si eu ceva gen conversatii misto, haioase inventate de voi daca se poate sa le pun la status cum ar veni sa vorbesc eu cu o fata sau cu un baiat. Dau fundita pentru cele mai tari conversatii de pus la status love struckbig grin

1 răspuns:
| Smilee4Mee a răspuns:

`cele mai bune sunt cele la care participi tu si prietenii tai...de exemplu daca ati iesit undeva si vi s-a intamplat ceva amuzant scrieti la status sau o convorbire amuzanta :*