| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Vreau sa merg la o piscina cu niste colegi, dar nu stiu sigur daca o sa fie destul de cald...voi ce ziceti...pe la 23 de grade e ok pentru piscina?

Răspuns Câştigător
| Mέℓℓ a răspuns:

Mai bine mergi la mare.Crede-ma, piscina nu e asa de speciala, insa zilele astea a anuntat ca va ploua, deci... evita si poti merge in iulie, sau la mall cu prietenii e cel mai bine.
23-24 grade ar fi ok, da' sa nu te prinda ploaia :0

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E frig pentru temperatura aia

| pwp a răspuns:

Cam rece..mai asteapta cateva zile cand vara isi va intra in drepturi happy

| umbra09 a răspuns:

Daca vrei sa ingheti in apa e ok laughing
La piscina se merge cand sunt minim 27g+