| Biby a întrebat:

Este destul de cald la 19 grade sa merg cu o fusta dresuri si tenisi?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Trebuie sa ai grija cum te imbraci, totusi, pentru ca, desi sunt 19 grade C, poate sa se raceasca brusc, in plus bate vantul si din cauza asta nu ai aceiasi senzatie de caldura pe care ai avea-o vara. Dimineata este mai frig. Spre pranz se incalzeste. Eu zic ca poti merge cu fusta, dresuri (ciorapi lungi) si tenisi, dar in partea de sus sa ai ceva mai mult decat un pulover. Primavara este bine sa te imbraci stratificat, ca sa poti sa dai ceva jos, daca ti-e cald, sau sa te imbraci mai gros, daca ti-e frig.

8 răspunsuri:
| Biby explică:

Normal ca imi luam si tricou.

| Baby a răspuns:

Eu zic sa-ti iei si un tricou eventual.

| jojolik15 a răspuns:

Da! si eu trebuie sa port fusta pentru ca am uniforma la scoala

| coxx a răspuns:

Pai... dimineata nu iti recomand, dar mai tarziu da...winking e cald afara la 20 de grade, nu?

| addapaupsiktau a răspuns:

Daaa daca tie iti e bine faci ce vreii eu la 16 grade stau in trcou happy

| b3Rb3cU a răspuns:

poti merge

| fantasy01 a răspuns:

La 19 grade? este cald! poti sa mergi cum vrei la 19 grade!

| AdorDresurile a răspuns:

Fie cald, fie frig, eu as purta dresuri mereu.
Deci, eu ti-as recomanda sa porti