| AyaStormhold a întrebat:

Hey! Vreau si eu niste nume misto de mess care sa fie funny si frumoase.nume gen dupa care sa te strige prietenii.Nu stiu daca ajuta dar ma cheama georgiana.

Răspuns Câştigător
| CiocolataCuAlune a răspuns:

Buna! momentan nu prea am multe idei dar sper sa-ti placa:
1.Angi
2.Gena
3.Georgi(asta e arhicunoscuta)
4.Rihanna(am scris asa pentru ca pare destul de tampit riana)
5.Roge pronuntat frantuzeste
-stiu ca sunt destul de tampite, dar mai bine decat nimic-
bye!

3 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Gogo Geo Coca Budicica nusiu sunt bune?

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Ginainna
georgijoanne

| Larisa03 a răspuns:

Cred ca chestia asta vine de la sine. E de ajuns ca un prieten sa-ti spuna intr-un fel mai diferit si dupa toti iti spun asa, un fel de prescurtare. De ex. pe mine ma cheama Larisa, dar dintr`a 7a toti imi spun Lala. mi-a zis o colega odata asa, si de atunci asa a ramams. laughing