| YongMun98 a întrebat:

Hey!
Vreau si eu nume de trupa pentru 2 fete ~~?

Suntem doua fete mai "nebune ", ascultam muzica Kpop, cantam si rapp ~~
Vreau un nume mai nebunatic big grin
Mersi!

Răspuns Câştigător
| HopefullyMe a răspuns:

Nebunatice huh? Pai ce zici de GRD (GoodRapDuet) sau kRappGirlslaughing?

16 răspunsuri:
| xBlackPearlX a răspuns:

Crazy
Kpop
Double Rapp
Two Girls
Double Trouble

| NuStiuDeCe a răspuns:

Oppa Gangnam Style! laughing

| Darius1997 a răspuns:

Cele 2 retardate si idioate

| LoveSmiley a răspuns:

Crazy
Kpop
Double Rapp
Two Girls
Double Trouble
Two Krazy Girls
Double Krazy

| SweetChildOAxls a răspuns:

Nu ar mai fi original daca ti l-am da noi.
Uite o idee: ia doua cuvinte, la intamplare, care va plac mai mult, si puneti-le impreunawinking nu trebuie neaparat sa aiba sens sau macar sa existe asa ceva.

| 01rukia01 a răspuns:

Hip-hop dollz
Kgirls
2crazy

| Resurrection a răspuns:

NiceSounds,dirtygirls

Unu din astea doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Our crazy music/rap/kpop

| pwp a răspuns:

Galaxy Girls

| IrinaAnda a răspuns:

Nebunaticele sau Crazygirls sau. sa vedem... I`m crazy sau YouAreCrazy sau Raperitele, Double Crazy, Feterele sau Crazytele.Cam atat. Funda?

| Ioana2012J a răspuns:

Jux

| OoAmii a răspuns:

Waw.Ati auzit si voi Gangnam Style si acum va credeti mari fani.Si va dati in vant dupa K-Pop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wait...
Ai o poza cu Kyuhyun la avatar si nici macar nu asculti SuJu?

| YongMun98 explică (pentru anonim_4396):

De unde stii ca nu asc Suju?
Nu am pus aici la TPU ca nu prea intru... dar asc de obicei ~~
Mai ales ca preferatii mei sunt Kyu, Sungmin, Henry, Eunhyuk si Yesung ~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru YongMun98):

Ce gusturi bune ai big grin!

| Vladescape a răspuns (pentru OoAmii):

învață să scrii, și nu te-a pus nimeni să comentezi, dacă nu poți să fi politicoasă atunci puteai pur și simplu sa dai scroll