| Etro a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. Mie imi place tot ce e legat de kpop si iubesc sa cânt.Eu cu încă 1 colega ne-am gandit sa facem o trupa si sa mai luam 2 colege. Am stat 2 zile sa caut un nume potrivit trupei si sa le convina si lor. Aceasta trupa e de dans pe muzica kpop. Astazi mi-au spus doua dintre ele ca m-au dat afara si au bagat pe alta. Cealaltă fata nici nu știa despre ce e vb iar ele au spus ca nu mă mai vor fiindcă nu sunt aproape de ele. Nu vor sa îmi spuna de ce dar au spus ca oricum m-ar fi dat afară si ar fi ramas doar ele 3.Eu am si voce pot canta foarte bine si pot dansa iar ele nu prea. Vreau sa devin cântăreața si m-am gândit sa imi fac o trupa din care am fost dat afara. Una dintre ele arata foarte urat iar cealaltă are fițe si oricum eu arat mai frumos decat ele. Totusi sunt disperata fiindca mi-au luat si numele dat pentru trupa si m-au scos afara. Si-au batut joc de mine si vreau sa stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, iti lingi ranile si iti faci trupa ta, cu alte fetite!
Viata merge inainte, iar in viata intalnesti zilnic oameni smecheri ca fetitele astea. Inveti sa te protejezi si lupti sa ajungi cineva.
Daca esti intr-adevar mai buna la cantat decat celelalte, tu vei avea sanse sa ajungi o cantareata adevarata, nu ele, iar asta se va dovedii in timp, cand incepetis a publicati.
Pune si tu un video /inregistrare pe Youtube, sa te auzim cum canti.

| stefiiii3 a răspuns:

Du-te pe solo daca ai incredere in tine, incepe de jos si usor, usor, lumea va incepe sa te caute. Nu-ti pierde speranta