| Reiikó a întrebat:

Heyy TPU! Eu am o pagina de Facebook care nu este foarte populara...am rugat prietenii sa imi dea like, sunt activa mereu, publicitate nu fac deoarece este pe bani.
Am pus pagina pe multe site-uri, blogri, dar tot nu reusesc sa o fac populara...Ce pot sa mai fac? Funda pentru cel mai eficient raspuns!

6 răspunsuri:
| love10andra a răspuns:

Pai...am cateva sfaturi pentru tine...
1.Fa publicitate cu alte pagini mai populare deoerece nu costa bani.
2.Mai adauga cateva admine ACTIVE
3. Posteaza poze frumoase, notite, povesti, concursuri...
4.Fa poze de profil frumoase cu multe detalii despre pagina sau roaga pe cineva care se pricepe sa te ajute.

Sper ca te-am ajutat... FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne poti da noua, celor de la TPU numele paginii ca sa iti dam like. Uite ce scrii:
,, Hey TPU! Am o pagina de Facebook si am putine like-uri imi puteti da voi likeuri la numele:''?
Va rog!
E iti voi da like daca imi dai numele.
Bafta!

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Plateste.

| MaxKiller911 a răspuns:

Pune link-ul pe toate site-urile pe care le gasesti

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai da-ne pagina sa iti dam likebig grin.Sau mai trimite pe mess, sau pe alte site-uri.happy

| ACAB1312 a răspuns:

Plateste pentru publicitate pe site-uri mari gen TPU laughing