| AndreeaCeMaiZici a întrebat:

Heyy! Vreau sa ma ajutati cu un film. L.am vazut mai demult pe protv si pot doar sa va zic mici parti din el, poate recunoaste cineva ceva. Deci era o fata careia ii fusese injectat ceva si fugise, dar pentru ca era singura care supravituise injectiei o urmareau niste oameni. S.a intalnit cu un fost prieten al ei care o cauta si el impreuna cu o fetita mica si inca un baiat, ei trebuiau sa o gaseasca inaintea celora care ii injectrasera chestia aia si in acelasi timp sa o pazeasca de nista chinezi care atunci cand tipau ii faceau rau baiatului. Mai pe la sfarsit, baiatul scrie niste biletele si le da celorlalti care erau cu el si se duc la un chinez batran sa le stearga memoria. Funda cine imi zice ce film e!

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Filmul se numeste "Razboiul mintii" (Sinopsis Push)... http://www.cinemagia.ro/filme/push-razboiul-mintii-30123/. Super filmul;)