| Love69 a întrebat:

Heyy.Vreau si eu niste filme de groaza, groaza!

Răspuns Câştigător
| Andreiutza016 a răspuns:

Buna,
Iti dau un suite cu o gramada de filme si horror si comedie si altele.Este gratis si se vizualizeaza online. Poti scrie asa: filme990online.
Iata si cateva titluri de filme tari si horror:Trick r Treat; The possession; Red State; Finally destination(1, 2,3, 4,5); Signs; Piranha; Dead Silence si The cabin in the woods.
Cam toate sunt tari, adica inspaimantatoare, si sper sa-ti fi fost de ajutor.
Daca vrei mai multe filme intra pe site-ul pe care ti l-am recomandat!
Succes!

2 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Drag me too hell, the possesion,... mi-e lene sa mai scriu laughing

| Brâncuşi a răspuns:

Ai putea încerca toate variantele :
Saw sau
The Grudge, apoi
Screm 4
şi
Sir.of.Echoes.