| AmY_1965 a întrebat:

Heyyy! cu ce va ocupati voi in afara de calculator si televizor! pur si simplu ma cam plictisesc. Deci, idei? happy

9 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Poti sa citesti o carte, de exemplu.
Sau poti sa iesi sa faci sport (inot, ciclism etc.)

| nextlevel999 a răspuns:

Sporturi extreme; halbere si sticlism

| liladyna a răspuns:

Eu sar foarte mult coarda! la inceput.imi era sila da e super mai ales daca esti pe strada cu gasca!

| anky13 a răspuns:

Salut pai eu citesc, fac rebusuri, desenez, fac curat uneori, :d Sper ca tiam f de folos

| Flyn a răspuns:

Poti sa mergi prin oras...sa Dooormilaughing...mult succes! Si, distreaza'te!winking

| greieras a răspuns:

BUNA. uite eu in afara de pc si tv incerc sa imi petrec timpul liber invatand lucruri noi despre corpul uman sau anunite boli ...peste tot gasesti informatii de genul acesta dau poti sa citesti niste romane de acriune sau de dragoste... sper ca ideile mele sa iti fie de ajutor si sa iti petreci timpul liber happy pup

| therock_5828 a răspuns:

Iesi afara cu prietenii

| prisoncomro a răspuns:

Plimbari, intalniri cu prietenii, distractii mici sau mari, citit carti sau reviste, rebus, sah, carti etc.

| NoName_9029 a răspuns:

Poti sa te duci pe afara sa te plimbi cu prietenii (asta daca ai prieteni) poti face o gramada de chestii daca nu esti obsedat de pc