| Feeetitzaaa a întrebat:

Hi! Am si eu o intrebare am vazut pe internet ca au fost reviste Cool Girl Poster speciale Twilight si sunt o mare fana dar nu le am putut cumpara pentru ca am fost plecata din tara, le mai pot cumpara de undeva? sunt din Brasov sau este cineva care are postere cu twilight dau la schimb cu alti artisti:X

Răspuns Câştigător
| BornFree a răspuns:

Nu, s-au vandut si cele de la cool si cele de la bravo.scz

3 răspunsuri:
| RM a răspuns:

Uite aici... nu stiu daca asta e ceea ce cauti dar asta am gasit http://cdn.buzznet.com/......cklace.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu postere din strainatate cu twilight add vs.ink84,tu ai postere si articole cu avril lavigne din strainatate?

| miyavi7 a răspuns:

Am postere tw si 1 giga tvd cu cei 3. pot trimite poze daca vrei. japonia7@yahoo.com