| gabitzuMAT a întrebat:

Hi care are win 7 si ii merge metin2 sa dea add la gabitag40 am si eu nevoie de driverele de la placa video dar sa mearga 100% nu imi dati linkuri mi le dati pe mess ok? daca nu va dau funda ma gasiti pe gabitag40@yahoo.com :X:X happy

1 răspuns:
| bravechicken a răspuns:

Si te astepti ca lumea sa ghiceasca cam ce placa video ai tu, nu? In loc sa astepti sa iti pice driverele din cer mai bine foloseste-ti creierul si www.google.com sau mai bine vinde calculatorul si apuca-te de altceva