| anonim_4396 a întrebat:

Hi! cine stie ceva contra plictiselei adica ceva care sa ma pasioneze si sa nu ma plictisesc ceva gen jocuri cu conturi sau fara sau alte site-uri ceva care sa fie misto practicat pe pc? voi ce faceti acum?:X
funda.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| bbxbeibiiii a răspuns:

Pai pe facebook: farmville, coco girl etc

| norberto a răspuns:

Mai lasa un pic calculatorul si invata sa rezolvi un cub rubik de exemplu.

| anonim_4396 explică (pentru norberto):

Nu am acel cub sad so sorry!

| didiblack a răspuns:

Ma joc tot felul de jocuri de exemplu:
ourworld, woozworld, spark city world...
si altele da nu le tin minte pe toate

| Drogataa a răspuns:

Ai putea sa incerci CONQUIZTADOR. E un joc de cultura generala. sper sa-ti placa

| anonim_4396 explică (pentru Drogataa):

Stiu jocul si ma joc de 5 ani dar crede-ma ca m-am plictisit de elwinking

| Drogataa a răspuns:

Sau..nu stiu daca e pentru tie dar ai putea sa incerci si CLUP PENGUIN [e un joc, amuzant]. acum depinde daca vrei.

| niki3030 a răspuns:

Buna TPU eu sunt nici am 8 ani si stiu jocurile:woozworld, anikmal jam, horse si club penguin