| CDelia a întrebat:

Hi! happyi-mi puteti spune daca stiti cateva programe de inramat poze?happydoar cu rame, daca sunt... thinking Ms:*

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Photoscape am folosit eu si e foarte bun. Dar sunt mai multe. Cauta pe google si afli ce programe sunt.

| Smackdown a răspuns:

Photoscape:dai la edit image si selectezi imaginea, la home unde scrie undeva:no frame:dai click acolo si alegi din sutele de rame
http://download.cnet.com/......03122.html

| Smackdown a răspuns:

Si cum sa nu fie? asta e doar unul

| Giuly_3112 a răspuns:

Nu inteleg :| dar uite un site http://www.photofunia.com/

| mikey a răspuns:

Incearca imikimi e si cu rame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picjoke.com frametoy.com photo505.com taaz.com blingee.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc mai multe programe. Toate cele mentionate mai jos de ceilalti si ArtBorders. Este numai cu rame si e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si vreau sa le descarc