| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

Hi lume! Ideei de jocuri pentru o petrecere de 12 ani (acasa ), in afara de adevarsi provocare, sticluta cu otrava siflori, fete sau baietii.
P. s Suntem 10

7 răspunsuri:
| Cookie21 a răspuns:

1.Va rujati legate la ochi
2. Puneti fiecare intr-un bol mai multe porunci, si extrageti.
3. Jucati Miss Pijama
4. Puneti o melodie haioasa si jucati "Cel Mai Funny Dans"
Fundita?

| IStoleUrBrain a răspuns:

Pai, la petrecerea mea de 11 si 12 ani am jucat jocuri pe tabla (Nu te supara frate etc.) si am inventat un joc:Langa un scaun, jos pui un pahar, iar jucatorii, pe rand, urca pe scaun si arunca un anumit numar de paie(creioane) in pahar. Dupa 2/3 aruncari de fiecare, castiga cel ce a bagat cele mai multe paie in pahar.

| VlaDtz99 a răspuns:

Sex in gruplaughingjajajajaja

| QuiGon a răspuns:

1)Limbo
2)un joc video
3)vanatoarea de comori

| QuiGon a răspuns:

1)Limbo
2)un joc video
3)vanatoarea de comori
Succes cu petrecerea!

| DrakeLee a răspuns:

Poker pe dezbracate laughing

| Dariia21 a răspuns:

Si eu caut..acelasi..lucru...daca..ma..puteti ajutabig grin