| Helvete a întrebat:

Hi! Spuneti-mi si mie ceva site-uri cu fotografii artistice, in afara de flicker si deviantart. Multumesc anticipat! happy

6 răspunsuri:
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Www.weheartit.com
si pe mine m`ar interesa atele.

| Helvete explică:

@Raspuns anonim:
Nu vreau sa fur nimic. Vreau doar sa vad niste fotografii artistice si atat, nu am de gand sa pretind ca eu le-am facut sau altceva de genul asta; si in plus, si eu fac fotografii. happy Doar ca vreau sa vad si altele, atata tot. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mai ok sa iei tu aparatu/telefonul si sa faci "fotografii artistice" decat sa furi munca altora?happy
doar o parere