| MiyKeyMoUus a întrebat:

Hi TPU vrau si eu un nume de trupa de majorete

Răspuns Câştigător
| RândunelPisică a răspuns:

1.sixgirls.:X
2.luati initiala de la numele fiecareia si vedeti ce iese!
3.lady's rocks
4.Trupa JoJo
5.Trupa Kat Night(asta s-ar potrivi)
6.Rosas Asulez(trandafiri albastrii) cam atat pup
MagicGlow ( stralucire magica)
A shinesun.
Crazy & Freaky
Hey&Hello
L.O.V.E
Sper sa va placa
Six stars b-)!
ust fun
numele echipei a caror majorete sunteti
Utopia
No name
The best name
WonderDance
Black Pearls
Mistic girls
Fantasy
Madness
Fantasy
Madness
Ice Girls
Flame
Draculas Girls
Magic Girls
Deja-vu
astea is nume de echipe de majorete care participa la campionate judetene, nationale si europene
Pai
Top dance
Dance girls
sau :X
Pisicile salbatice cred ce este unu potrivit pentru trupa voastra
Buna eu vreau sa-ti dau un nume happy sun
Trupa noastra se numeste TOP DANCE
Pai... poti alege:
buena echipa
super girl
SexyGirls
sper sati placa
m eu unu tare si sper sati placa: Madness.eu sunt cadeta la echipa asta si e super fain cand lumea striga "madness, madness, madness"pentru noi deci sper sa va placa.sa stii ca la judetene noi am luat locul 1 la toate categoriile de varsta.pa-pa sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Pai mai corecteaza intrebarea: nume de majorete in real sau vrei sa-ti faci o trupa de majorete si nu stii numele? Eu nu stiu nici un nume de majorete in real, dar, daca vrei sa-ti faci tu uite niste nume: BlueRoses, ChibiGirls, OwO we, Hot sau Lips.

| cockye a răspuns:

Nazdravanele,zanele,Jucausele...Sper ca te-am ajutat.Pa,pa!