| Byannkax3 a întrebat:

Hi TPU, Vreau si eu niste statusuri din muzica hip-hop/rap, cele mai multe si frumoase au traditionala funda. :X [Nu vrau linkuri gen pedanny.com sau asa ceva]

1 răspuns:
| Tirex13 a răspuns:

Daca eram ginecolog uitam in tine ceasul meu cu, cuc pantentul si un cutit de paine. Te roade invidia k un flex cu panza vidia, Am devenit demon pentru ca nu am fost apreciat pentru ingerul care am fostwinking Viata iese din p...a dar se duce pe p.a, Nu le lua personal suntniste status-uri care mie mi.au placut ster ca iti plac si tiewinking si scuze pentru limbajul vulgar