| ReallyDifferent a întrebat:

Hmmm...am nevoie de putin ajutor... Vreau sa imi fac o pagina pe facebook, dar nu stiu ce nume sa ii pun. Ce idei aveti? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Incearca IdiotGirl, pentru ca pui intrebari care ocupa spatiul degeaba.

| ReallyDifferent explică (pentru Adrianetc):

Ce sa zicem. Puteai tu sa nu te bagi in seama? Daca nu iti place intrebarea poti pleca. Te pup

| Adrianetc a răspuns (pentru ReallyDifferent):

Ti se pare o intrebare ...normala pentru TPU? ce nume sa-ti pui? care e viitoarea intrebare? : stiti TPU. mi-am schimbat hartia igienica. sa fie roz sau alb? cu 2 straturi sau 3?

| ReallyDifferent explică (pentru Adrianetc):

Ai vreo problema in legatura cu asta?

| ShyBirds a răspuns:

Salut! Depinde si despre ce vrei sa fie pagina. Daca e despre dragoste poti incerca Inside Me,Love is what you feel not what you want to feel(poate ceva mai scurt),Justforlovers. Daca pagina e cu glume,ce zici de Razi pana nu mai poti, RealHaHa sau Justkidding. Daca vrei ceva profund, Me, myself and time, Still on sau Peacebabes. Sper ca te-am ajutat.