| youaremyfavouritecolour a întrebat:

HRISTOS A INVIAT! ce planuri aveti pentru aceasta zi de paste?(dati-mi va rog si mie ceva idei)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Avand in vedere ca ploua, nu stiu stau, ma uit la filme, imi chem niste prieteni si dam o bauta, cu mici, cozonac etc

| StewartCassie a răspuns:

Adevarat a Inviat! Nu prea stiu ce planuri sa-mi fac pentru. astazi, afara ploua! straight face. Ma gandesc sa-mi chem prietenii, sa facem concurs de ciocnit oua, sa ne uitam la filme... poate chiar sa stam si afara happy. Idei imi vin atunci pe loc, dar acum nu prea am nimic laughing. kiss Sper sa te distrezi si tu azi.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna, ideea mea pentru tine este sa pictezi in aer liber (e foarte placut) sa faci un gratarel cu prietenii ai foarte multe variante.bafta! funda?

| LeMousiqe a răspuns:

Pictatul in are liber. fa o petrecere... fa un gratar... mergi la restaurantjoaca fotbal dormii!

| ciprian2 a răspuns:

ADEVARAT A INVIAT! eu maine ma duc la munte. la barajul vidraru

| XlovemusicX a răspuns:

Iesi cu rolele
jocate cu prietenii devar sau provocare

| alexandra12345678 a răspuns:

Paii sa iesi cu prietenii intr-un parc sau cafenea ceva...Sa stai la calculator si sa te joci jocuri relaxante...Siiii cam attat.
Paste Fericitt:dbig grin