| M4RK a întrebat:

Hristos a inviat! Pe metin2 la ce tr sa cresc punctele alea pv, aparare, atac?

Răspuns Câştigător
| torent3 a răspuns:

Pv-ul il cresti pentru a avea mai multa viata apararea iti da mai multa armura iar atacul iti da pagube mai mari e important sa cresti atacul si viata neaparat funda?

1 răspuns:
| cosmin2221 a răspuns:

Pai iti trebuie:pv viata sa nu iti scada atat de mult din viata aparare pentru aparare sa te aperi de tigri ursi etc, atacoentru a iti mari punctele de atac le cresti apasand c.