| Mariuss32 a întrebat:

Http://www.okazii.ro/......a168211576
Voi credeți că acest ceas este la mâna a doua? Am citit și spune că este nou. L-am comandat și este vreo șansă să mi-l de-a folosit? Dacă e folosit îi pot face reclamație?

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Vezi şi tu în ce stare vine. Dacă e sigilat, zgâriat, etc. Nu, dacă ai ghinion şi e folosit nu poţi face nimic. Okazii.ro nu e Emag sau Altex. Adică firmă care livrează produse noi. E doar o companie intermediar pentru oameni care vor să vândă şi să cumpere. CHit că nou sau second hand. Site-ul nu se face responsabil dacă-ţi iei tu sau altul ţeapă.