| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Https://www.facebook.com/florin.a.craciun.148#

Asta-i profilul meu de facebook,daca puteti sa ma ajutati cu un like la o poza, de fapt un concurs, la descriere scrie" like! please"
cum dati clik pe link va va deschide profilul meu de facebook si trebuie sa derulati putin si o sa gasiti. Daca imi dati un like v-as fi recunoscator...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un cersetor.

| Lαrisα a răspuns:

In halul asta ai ajuns... sa cersesti like-uri pe fb. laughing

| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Imi place de voi laughing ce frumos ati spus ''esti un cersetor'' laughing))) am ras incontinuuuu!

| ℓανιηια a răspuns:

Nu mai cersi, maaa!

| sisi6535 a răspuns:

Nu mai cersi!