doiny
| doiny a întrebat:

Ieri am propus o tema pe cafeneaua TPU si nu inteleg de ce inca nu a aparut. stie cineva?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu toate intrebarile sunt moderate.de exemplu cele unde nu se dau detalii si nu stim ce raspuns sa dam...sau acelea stupide unde sunt puse intrebari mult prea simple, puse in gluma.cred ca administratorii sunt in concediu...probabil

2 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Uitate la intrebarile tale si vezi daca a fost aprobata? daca da si nu e. intreaba administratorul.)) sitului ((

| monicaclaudia a răspuns:

Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă pe site, nu-ţi face griji, aceasta va fi vizibilă pe site de îndată ce a fost aprobată de către administratorul acestuia. Întrebările sunt moderate pentru a ne asigura că pe site nu apar întrebări puse în glumă, inutile sau cu caracter defăimător ori jignitor. De asemenea, întrebările sunt moderate pentru a fi corectate eventualele greşeli de ortografie.
pe pagina principala e scris asa ((