| blonda_9284 a întrebat:

Ieri am scos de pe net Harry Potter si piatra filozofala si nu merge subtitrarea. Am incercat o gramada de subtitrari si niciuna nu mergea. Mereu sunt inainte fata de film.Au acelasi nume (si subtitrarea si filmul) si totusi nu merge. Ma puteti ajuta si pe mine? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| HardcoreCountry a răspuns:

Descarca-ti BS Player, pune acolo filmul si subtitrarea si acolo ai posibilitatea sa "reglezi" subtitrarea tinand aparat pe CTRL si apasand stanga sau dreapta din sageti. Bafta! Daca nici asa nu merge da-mi un mesaj privat sa-ti dau id-ul meu fiindca si eu am filmul si subtitrarea pe calc.

2 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Porneste-l cu BSPlayer

| blonda_9284 explică:

Multumesc mult, Ankutza. BS Player aveam, dar nu stiam de chestia asta cu subtitrarea. :*