| Cristian_Iancu_1998 a întrebat:

Imi da eroarea asta cand intru pe Team Fortress 2 : Cannot Display This Video Mode, Change Computer Display Input To 1440x900@60HZ dau funda la cel mai bun raspuns...

5 răspunsuri:
| andreyucudedu a răspuns:

Inseamna ca rezolutia computerului tau trebuie sa fie 1440X900. Dai pe desktop un click dreapta, personalize, display, adjust rezolution, 1440 X 900. Daca nu-ti apare 1440X900 siti apare numere mai mici ia-ti alt video, Ala nu-ti mere!

| Cristian_Iancu_1998 explică (pentru andreyucudedu):

E rezolutia pusa la 1440x900 @60HZ...

| andreyucudedu a răspuns (pentru Cristian_Iancu_1998):

Ok, atunci incearca sa schimbi browseru. Daca tot nu merge, poate-i de la placa video. Ce placa video ai?

| Cristian_Iancu_1998 explică (pentru andreyucudedu):

NVIDIA GeForce 8400GS

| Cristian_Iancu_1998 explică (pentru andreyucudedu):

La ce te referi cu browseru