| DianaDiii1761b a întrebat:

Imi dati si mie jocuri virtuale? De genu: webkinz. Adica o viata normala, ca a noastra sa o creez. Fundita la jocul cel mai tare. Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Aualeu...Eu stiu multe nu le scriu pe toate uite : imvu, ourworld, second life, woozworld, supersecret, pandanada, stardoll, lady popular, etc. ( sa iti zic ceva : incearca primul si al dolilea joc mai intai adica imvu si ourworld. sunt cele MAI TARI ).
Daca nu stii cum se joaca trimite-m9 mesaj pe TPU si iti arat eu cum se joaca toate, ca?
Funda?

9 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Imvu, lady popular.

Lady popular e cel mai tare joc virtual pentru fete.
Ti-l recomand,

| Nicole a răspuns:

Buna.
Sims - o joaca virtuala, ca a noastra. love struck
O zi buna.
Pa, pa.

| ema1ih a răspuns:

Webkinz
pandanda
metin
club penguin
sims(dar nu e online)
Si mai stiu dar nu imi amintesc acum!

| Curiosu a răspuns:

Poate... second life?

| AndraAlexaLove a răspuns:

Pandanda
Club Penguin
Lady Popular

| DianaDiii1761b explică:

Multumesc la totii. le incerc pe toate :*

| Nikaa a răspuns:

Ourworld.com )) e cool

| Molly_8869 a răspuns:

Lady popular