| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati site-uri unde pot citi despre fenomene parapsihologice( paranormale)?

3 răspunsuri:
| Alissa193 a răspuns:

Crimetime.ro, google.com.youtube-gasesti tot ce-ti vine in minte. Enjoy it!

| Emrys0 a răspuns:

Siteul lumeaparanormalului.ro (www. lumeaparanormalului.ro) este un site ce conține articole din misterioasa și fascinanta lume a paranormalului: vrăji, farmece, blesteme, spirite, strigoi, vampiri, creaturi mitologice, zodii, alchimie, demoni, elemente, O.Z.N.-uri, extra-tereștrii, numerologie, vise și interpretări de vise, ghicitul în cafea și alte forme de divinăție etc. Într-un cuvânt: paranormal.
Există și un forum unde fiecare își spune ce are pe suflet și discută pe tema paranormalului: www.forum. lumeaparanormalului.ro.