| raimbowfly a întrebat:

Voua vi sau intamplat fenomene paranormale daca da dati un exemplu pentru cel mai tare raspuns =fundita

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Da, mi se intampla in fiecare zi.
O data am visat ca eram la baie si-mi faceam nevoile. Ghici cum m-am trezit dimineata? Da, cu pantalonii de pijama uzi! Iti vine sa crezi?!? :O

P.s.: Vrei sa-ti imprumut niste semne de ortografie si punctuatie?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Fenomene paranormale sunteti voi, cei care credeti in ele.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu nu mi s-a intamplat deoarece nu cred in asa ceva.Dar mama are o prietena care vedea pitici rosii care ii bateau in geam si auzea bubuituri, si ii se parea ca umbla mobila.Ce femeielaughing>Dar eu una nu cred in asa ceva!

| HoneyPot a răspuns:

Frunzele unei plante din camera au inceput sa se miste cu frenezie ca si cum era scuturata planta. Nu era vreun geam deschis sau altceva. Putea fi o explicatie logica dar...n-am mai cautat-o.
Alta chestie a fost acum ceva vreme inainte si dupa ce a murit bunica-mea. Mobila din casa a inceput sa trosneasca cu 1-2 zile inainte de moarte si vreo 10-15 zile dupa moartea ei. Acelasi fenomen l-au observat diferite cunostinte in alte situatii similare.

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Sa stii ca mie nu mi s-a intamplat vreodata deoarece nu cred in asa ceva
Nici tu nu ar trebui sa crezi!