| PeRicoL.de.eXploZie6 a întrebat:

Imi explica si mie cineva cum downloadez de pe YouTube cu kiss in fata? DETALIAT daca se poate... Pana acum am primit numai raspunsuri seci. Nu am Java instalat. Este necesar? happy
P. S.: abtineti-va daca nu stiti...

4 răspunsuri:
| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Pentru a downloada orice material, in orice format de pe youtube, trebuie sa scrii sus, in loc de http://www.youtube.com/......ttp?/watch si apoi selectezi formatul in care vrei sa downloadezi materialul si apoi GO!
Pa pa si Bafta!

| Vallentyne a răspuns:

Stiu daca ai conth mere sa le downloadezi da nici la mine nu prea mee Ai Conth te rezolv add the_valentin_boy... vb acolo

| mariannm a răspuns:

La videoclipul pe care vrei sa-l descarci acolo la hppt://youtube/... inlocui youtube cu voobys si te da pe un sait si dau download nu este greu si nu trebuie sa ai cont

| babyloo a răspuns:

Iti dau e ceva ...nu ai nevoie de nimic e doar un sit http://keepvid.com/ acolo este un spati unde scrie url acolo trebuie sa pui linkul de la melodia sau clipu de pe youtube pe care il vrei sa il descrci cred ca te-am ajutat... daca te-am ajutat imi poti da eu fundita?