| Kat123456 a întrebat:

Imi place foarte mult telefonul samsung galaxy ace s5830 dar nu stiu de unde il pot cumpara adiac vodafone orange sau cosmote m-am uitat si nu am gasit daca gasiti voi dau FUNDIII+vOT

4 răspunsuri:
| Sandilau a răspuns:

Il poti cumpara de la urmatoarele magazine ( fie la fata locului daca in orasul tau se afla vreunul din acele magazine fie prin comanda online cu livrare prin posta sau curier ): http://www.price.ro/preturi_samsung_galaxy_ace_s5830_black_407260.htm

| mariaWoW a răspuns:

Da..eu as dori sa gasesc in ce retea este (as dori in voda) dar nu gasesc si totusi e ceva dar nu imi arata abonamentul.