| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da si mie cineva o lista cu toate profilurile de la licee Botosani?

3 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Botoșani is for losers...Try with a woman.

| mixxjim a răspuns:

Le poti vedea aici, toate din judetul Botosani, ca n-ai spus de unde din Botosani :) Ai deasupra posibilitatea sa bagi optiuni pentru selectie, alegi tu localitatea si ti le arata doar pe cele din localitatea respectiva. http://www.admitereliceu.ro/......institutii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu stiam ca sunt licee in Botosani. Credeam ca sunt doar statii de maxi-taxi cu destinatia Bucuresti.