| Forev3rAlone a întrebat:

Imi puteti da niste idei de costume de Halloween usor de facut, gen o bluza neagra, pantaloni verzi etc?
Facem lectie la scoala si am nevoie de un costum usor dar de senzatie.
ma gandeam sa ma fac vampir dar...ma gandesc ca nu e original si o sa se custumeze multe persoane asa.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

rolling on the floor ia-ti o vesta din aia reflectorizanta si o matura si te faci maturator. pe bune e vreo 4 ron o vesta de genul iar matura gasesti tu prin casa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costumeazate in Dumnezaita.