| RaduCPM a întrebat:

Imi puteti da nişte idei pentru o competitie sau pentru nişte jocuri la camin pentru a decide çine spala vasele dintre doua persone?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

De ce nu spala fiecare ce murdareste?

Răspuns utilizator avertizat
| Osneros a răspuns:

Propun să vi le spălați singuri, dacă nu sunteți în stare să decideți.

| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Piatra foarfeca hartie

| GoguDeFer a răspuns:

Sah/Table/Remi. Sunt joculete foarte interesante, datul cu banul/zarurile/piatra-hartie-foarfeca devin enervante, unde este vorba doar de noroc. Cele 3 pe care le-am enumerat sunt si de inteligenta, deci daca vrei sa-ti etalezi si " inteligenta " pe langa noroc, este alegerea perfecta.