| AlexandrutzaMyy a întrebat:

cıne joasa it gırl pe facebook sa ımı dea sı mie un cont de membru daca stıtı va rog ca orı cum ma ınereseaza dor jocu plzzzzzzzzzzz
sau daca nu datımı nıste jocurı de astea ca free realms fantage club penguin ...paaaa

2 răspunsuri:
| Deutza123 a răspuns:

Am cont pe facebook dar nu prea joc it girl si nu stiu conturi care sa fie membru asa ca iti zic niste jocuri virtuale ca free realm fantage. Pentru inceput poti juca Imvu, dupa aia poti trece direct la Sims 2, 3 Simsu are multe variante cum ar fi Sims 2 Pets Stories,mai poti juca Second Life,Red Light Center, Kaneva, Twinky mai multe daca mai vrei spune-mi. fundita?

| iulianANpt a răspuns:

Cristal saga, wartune... etc
intra pe siteul urmator:
http://www.mmorpg.com/

gasesti multe jocuri
plizz fundita