| Toma_Andreea_1999_USox a întrebat:

Imi puteti da nume pentru pagini de pe facebook? DAu funda happy sad

Răspuns Câştigător
| VeveAnn a răspuns:

Uite cateva nume in engleza (mie imi plac mult) :
Be happy,For you,True Love,Black cat,Best Friend,Love is magic,Crazy Love, For Girls,Only Girls, My life, Dreams, Smilee,Me and you, Beautiful Girls, Crazy Girls, Just Smile, Rebels, Life is PINK
Si cateva in romana : Invata sa zambesti, Vise colorate, Lucruri simple, D-soara, Pentru ca te iubesc,Cu capul in nori,Balonase de sapun, Mere verzi cu puncte gri, Curcubeu in alb si negru, Fundita are papion, SupraDozaDeVise, Frunze colorate,
(sper sa-ti placa)... Fundaa?

2 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

DarkStorm

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

WhiteSoul happy