| Didi908 a întrebat:

Imi puteti da si mie vvvvvvaaaaaaaaa rrrrrooooooooggggggg frumossss conturile voastre si parolele(ce care sunteti la level 13 14 15 16) pe supersecret promit si va jur ca nu va fac nimic pe cont! (oricum n-am ce sa va fac) cum ar fi sa va fur banii sau etc... vreau sa ma distrez si eu! daca nu dati-mi site-uri cu jocuri ex:supersecret missbimbo stardoll...etc: cine imi da conturi si parole la supersecret primeste

Răspuns Câştigător
| x4z5 a răspuns:

User name:bubbleboy91
pass:buublebo0y
are lvl 23
fundita?

3 răspunsuri:
| IndieBird a răspuns:

Http://stardollsioceascadeceai.blogspot.ro/
Cel mai nou blog romanesc pentru membrele Stardoll, arunca o privire :D

| alex44446666 a răspuns:

Baaaaaaa am cont pe dark revolusion de 100 da si e metin2dk44 si parola 987654321

| alinaunicorn5 a răspuns:

Octa-mutu parola: paula+octa
are 15 nivele