| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da traducerea pentru asta:

http://amuzament-saptamanal.blogspot.com/search/label/ta lente?
Vreau sa stiu ce spun.

Răspuns Câştigător
| Krisaliz a răspuns:

Ia spus ca e cel mai varza participant pe care l-au avut. de-a dreptul oribil. rolling on the floor
si tipii din culise il incurajeaza sa cante in continuare pentru ca nu a brimit decat de 2 buzuri laughing
dupa ce primeste al 3lea baz, tipul ii spune "canti atat de prost incat esti genial. as putea sa te ascult ore in sir. ai venit aici ca sa te distrezi, dar ai reusit sa ma distrezi si pe mine, intreaga audienta, ne-a placut la nebunie"
tipa ii zice ca e 100% sigura ca raspunsul pentru ca el sa continue in concurs e NU.
si din nou tipul care zice "ma intreb o singura chestie. vreau sa te aud cantand din nou? si raspunsul e da"
si celalalt tip zice "in numele Marii Britanii, e un rasunator NICIODATA"

cam asa zic oamenii aia pe acolo. practic fac misto de tipul ala rolling on the floor

2 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Cine stă să-ţi traducă atâta?
Mergi la translator.
Dacă îţi traduce şi el laughing
Când vede cu ce mergi whistling

| AcDc4ever a răspuns:

Hahaaaaaaa da nu stiu