| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste jocuri super online? dati-mi linkurile!

7 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Http://www.playalterego.com/ iti traiesti viata de la nastere pana la moarte :D

| step213 a răspuns:

Www.sokker.org

Plictisit de fotbalul real? Crezi că eşti in stare să conduci o echipă mai bine decât managerii din liga? Alătură-te nouă, fa-ti propria echipă, înfruntă alti manageri si dovedeşte că tu eşti cel mai bun! in plus are meciurile in 2d;)
super tare siteu;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.friv.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.dentistul.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.runescape.com este un joc super dar la inceput este plictisitor pentru ca esti mic si toti te bat dar eu am lvl combat 73 si alte levale peste 60 la diferite activitati...in doua cuvinte e super:D