| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune programul autobuzului : 335?
de la cat incepe si la cat se termina, PROGRAMUL -nu traseul.

Răspuns Câştigător
| upssss_4824 a răspuns:

Autobuz - Linia 335

Traseu: Barajul Dunarii(4.50,22.35), Bd. Chisinau, Iancului, M. Bravu, Calea Dorobanti, Kiseleff, Piata Presei Libere,

Aerogarii, Aero Baneasa(4.45,22.45)
Plecari Cap de Linie:
Primul Autobuz : 4.45
Ultimul Autobuz : 22.45
Intervale succedare:
Zile lucratoare : 6/10
Sambata si Duminica: 9/25

3 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Da, cred ca toti de aici suntem in oras cu tine... si stim programul!
Te rog sa specifici din ce oras esti! ( Comuna)
Ca multi din tara au ca numar 335 un autobuz!

| TrustMe a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@xBlock3d
hai sa fim seriosi, intr-adevar trebuia specificat orasul insa nu cred ca se pune discutia de vreo comuna.
pentru cunostinta ta, in caz ca te intereseaza si vrei sa-ti largesti orizontul cultural este vorba de orasul Bucuresti, unde autobuzul 335 ajunge la minunatul aeroport Baneasa.