| mirunalove96 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca miroase frumos si daca persista parfumul Giordanni white?

Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| licuricisclipici a răspuns:

Eu una mi-l cumpar mereu cand este la oferta mai ales cand da si crema de corp si deodorantul. Mie imi place la nebunie cum miroase si chiar persista! Ti-l recomand cu placere! :X

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Este preferatul meu.Chiar acum sunt data cu el.Este extraordinar de placut, finut si persista mirosul.Mai tare si rezista mai mult este giordani gold.

| DenniDen a răspuns:

Am si eu si are un miros ft frumos si ma dau de dimi si pe bluza pe care ma dau gasesc mirosul si dimineata urmatoarehappy